تولید قطعات صنعتی

طراحی صنعتی

در عصر حاضر به منظور سرعت و کیفیت انجام کارها از دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود که این ماشین آلات نیازمند قطعات صنعتی برای ساخت و تولید می باشد. برای تولید و ساخت قطعه مراحل طراحی و در صورت نیاز تولید قالب انجام میشود. مجموعه ی قطعات فلزی می توانند یک خط تولید را تشکیل دهند.

روش های تولید قطعات صنعتی

استفاده از قطعات فلزی در صنعت و تولیدات کارخانجات به سرعت رو به افزایش است و نیاز صنعت تولید این قطعات به روش های سریع با هزینه های مناسب است که مهندسین مکانیک اقدام به ساخت آن مینمایند. مجموعه ایزوصنعت این قطعات را به صورت بهینه و با دقت، کیفیت و سرعت بالا توسط مهندسین مجرب طراحی و تولید می نماید.
مجموعه ایزوصنعت مفتخر به ساخت قطعات ارتوپدی و قطعات قلب مصنوعی است و توانایی تراش قطعات تا قطر130 سانتی متر را دارد.

خدمات تولید قطعه 

فرز سی ان سی (CNC)
تراش سی ان سی (CNC)
دریل رادیال
دریل ستونی

تولید قطعه صنعتی

برای تولید قطعات فلزی روش های مختلفی وجود دارد که از جمله مهمترین آن ها

مکانیکی

در روش مکانیکی با روش های چکش کاری و اکستروژن و … به فلز شکل می دهند ولی تنها بر روی فلزاتی قابل انجام است که قابلیت شکل پذیری داشته باشند و نیاز به ایجاد اشکال پیچیده نباشد.

جوشکاری

در روش جوشکاری قطعات تولید شده یک قطعه را با عملیات جوشکاری بهم متصل می نمایند که می توان با استفاده از قطعات ساده، قطعات پیچیده را تولید کرد.

ریخته گری

در روش ریخته گری فلز را تا دمای ذوب آن گرم کرده واز مذاب آن برای تولید قطعه استفاده میشود. مهمترین عیب این روش ایجاد حفره های انقباضی است.

 

سوراخ کاری

سوراخ کاری

به فرآیند ایجاد برش در قطعه به وسیله ی مته و برداشتن براده، سوراخ کاری گفته می شود. یکی از مراحل تولید قطعه و قالب سازی عملیات سوراخ کاری است که بخشی از فرآیند ماشینکاری می باشد. سوراخ کاری حفره هایی است که در بدنه قطعه ایجاد می شود و برای متصل کردن قطعات به یکدیگر بکار گرفته می شود. ممکن است سوراخ های ایجاد شده کمی بزرگتر از مته مورد استفاده باشد و دقت بالایی نداشته باشد ولی باید...